MINIMALIZM,  ORGANIZACJA

Uniwersalny planer miesięczny

Planowanie w skali miesiąca to już mój rytuał. Zazwyczaj korzystałam z wersji kalendarzowej planera lub gotowych formatek na dany miesiac z Pinteresta. Od dziś mam nowe, bardziej efektywne rozwiązanie do pobrania za darmo również dla Was!

Wymagało to comiesięcznych poszukiwań i nie zawsze proponowane rozwiazania spełniały moje oczekiwania. Ponadto większość w polskich planerów rozpoczyna się od poniedziałku. Dla mnie jest to niezwykle wygodne zaczac planować od niedzieli- też powinniście spróbować tego amerykańskiego standardu.

Z tej potrzeby powstał uniwersalny planer miesięczny, który możecie pobrać poniżej. Mój planer można zastosować w dowolnym miesiacu, jest to wygodne rozwiazanie, które również możemy użyć przy planowaniu kilku tygodni, które niekoniecznie rozpoczynaja sie 1go danego miesiaca. Wystarczy wpisać miesiac w prawym górnym rogu i wypełnić pola przeznaczone na daty. Nic bardziej prostszego! Planer posiada również miejsca na ważne daty, cele, rzeczy do zrobienia oraz luźne notatki. Czyli wszystko czego potrzebujesz na jednej kartce A4.

Leave a Reply